Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Лихтенштајн“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: tr:Liechtenstein bayrağı)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија-знаме
| Име=Знаме на Лихтенштајн
941.847

уредувања