Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Кувајт“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Создадена страница со: {{Infobox flag | Име= Знаме на Кувајт | Article = | Nickname = | Слика= Flag of Kuwait.svg | Употреба= 110111 | Официја...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox flag
| Име= Знаме на Кувајт
941.847

уредувања