Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бугарија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ar:علم بلغاريا)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Flag of Bulgaria.svg|thumb|250px|Националното знаме на Бугарија.]]
 
941.847

уредувања