Разлика помеѓу преработките на „Земја“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{појаснување}}
*[[Планета Земја]] - планета од Сончевиот систем.
941.847

уредувања