Разлика помеѓу преработките на „ЖС „Гостивар““

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: Никулец за Железнички станици)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Location map
|Republic of Macedonia |
941.847

уредувања