Разлика помеѓу преработките на „Ерзурум (покраина)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова страница: {{Infobox Province TR |region=Eastern Anatolia |name=Erzurum |area= 25,066 |total population= 958,875 |urban population= 361,235 |popdens=38.3 |licence=25 |area_code = 4...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Province TR
|region=Eastern Anatolia
941.847

уредувања