Еребица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: br:Perdix; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Taxobox
| name = Еребица
941.847

уредувања