Разлика помеѓу преработките на „Епир (област)“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: hu Менува: hr, it, ko, sv)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
::''Оваа статија се однесува на грчката периферија Епир. За други значења видете [[Епир]].''
 
941.847

уредувања