Разлика помеѓу преработките на „Европска вселенска агенција“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Bot: replacing outdated link europa.eu.int with europa.eu)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Вселенска агенција
| широчина = 263px
941.847

уредувања