Разлика помеѓу преработките на „Државен универзитет во Тетово“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:TetovaUniversity1.gif|right]]
 
941.847

уредувања