Разлика помеѓу преработките на „Долногермански јазик“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: diq:Almankiyo Cêrên)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазик
|име=Долносаксонски јазик
941.847

уредувања