Разлика помеѓу преработките на „Долно Дреново“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(+ никулец)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Долно Дреново''' е село во [[Општина Грмен]].
 
941.847

уредувања