Долни Стубол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(sq link)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Долни Стубол''' е село во [[Општина Пробиштип]].
 
941.847

уредувања