Разлика помеѓу преработките на „Бугарско-грчки договор“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (некој што се разбира повеќе да ја погледне подобро статијава)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
 
941.847

уредувања