Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име = Димитар Стојанов - Мире
941.847

уредувања