Разлика помеѓу преработките на „Денис Мењшов“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: it:Denis Men'šov)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Велосипедист
|име = Денис Меншов
941.847

уредувања