Разлика помеѓу преработките на „Данска на Евровизија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: et:Taani Eurovisiooni lauluvõistlusel; козметичке промене)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Земја на Евровизија
|Име = Данска
941.847

уредувања