Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(sq link)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Дабниште''' е село во [[Општина Кавадарци]].
 
941.847

уредувања