Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bg:Грациан)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Грацијан<br/>
941.847

уредувања