Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox_Stadium |
име = Градски стадион Кратово|
941.847

уредувања