Гошинце: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Гошинце''' е село во [[Општина Липково]].
 
941.847

уредувања