Разлика помеѓу преработките на „Готски јазик“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: nds-nl:Gotisch)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазик
|име=Готски
941.847

уредувања