Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Settlement
|official_name = Гватемала
941.847

уредувања