Разлика помеѓу преработките на „Владимир Картов“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(без извори)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{без извори}}
'''Проф. д-р Владимир И. Картов''' ([[1935]], {{роден во|Смоквица|Гевгелиско}}).
941.847

уредувања