Еварист Галоа: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ur:گیلوا
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Менува: ur:گیلوا)
[[tr:Évariste Galois]]
[[uk:Еварист Галуа]]
[[ur:گیلوئےگیلوا]]
[[uz:Évariste Galois]]
[[vi:Évariste Galois]]
46.384

уредувања