Разлика помеѓу преработките на „Висбаден“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sk:Wiesbaden)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Karte Wiesbaden in Deutschland.png|десно|Локација на Визбаден.]]
[[Податотека:Wiesbaden Luisenplatz 2005-07-18.JPG|thumb|Визбаден.]]
941.847

уредувања