Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Утре е засекогаш преместена како Вечна љубов)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Телевизиска емисија
|show_name = Вечна љубов
941.847

уредувања