Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ko:웨스트민스터)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{otheruses}}
[[Слика:westminster-lokacija.png|thumb|right|250px|Местоположбата на Вестминстер во рамките на [[Голем Лондон]]]]
941.847

уредувања