Разлика помеѓу преработките на „Васо Николоски“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Креирана страница со: '''Васо Николовски''' е македонски поет. ==Биографија== Васо е роден на [[20 ...)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Васо Николовски''' е [[Македонци|македонски]] [[поет]].
 
941.847

уредувања