Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: pl:Walentina Matwijenko)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Valentina Matviyenko.jpg|thumb|250px|right|]]
[[Податотека:Valentina Matvienko2.jpg|thumb|250px|right|]]
941.847

уредувања