Разлика помеѓу преработките на „Брчко (округ)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox City
|official_name = Округ Брчко
941.847

уредувања