Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ro:Borovicene, ru:Боровичене)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Боровичене''' е село во [[Општина Петрич]].
 
941.847

уредувања