Благоја Георгиевски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
Нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{MedalTableTop}}
{{MedalCountry | {{MKD}} }}
941.847

уредувања