Разлика помеѓу преработките на „Белата куќа“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: tl:Puting Tahanan)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox Historic building
|name=Белата куќа
941.847

уредувања