Разлика помеѓу преработките на „Бајловце“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(sq link)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Бајловце''' е село во [[Општина Старо Нагоричане]].
 
941.847

уредувања