Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: pl:Buffalo)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Податотека:Buffalo, New York from I-190 North entering downtown.jpg|thumb|300px|right|Снимка на центарот на Бафало, Њујорк, САД]]
 
941.847

уредувања