1080-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: an:Años 1080
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: an:Años 1080)
[[Категорија:1080-ти]]
 
[[an:Años 1080]]
[[ar:ملحق:عقد 1080]]
[[ast:Años 1080]]
18.766

уредувања