Предлошка:User fr-1: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 16 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
Нема опис на уредувањето
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em" | Cette personne maîtrise le '''[[:Category:User fr|français]]''' à un niveau '''[[:Category:User fr-1|élémentaire]]'''.[[Category:User fr|{{PAGENAME}}]][[Category:User fr-1|{{PAGENAME}}]]
|}</div>
[[Category:Wikipedia templates]]
99

уредувања