Разлика помеѓу преработките на „Африкански куп на нации 2008“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Февруари -> февруари)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| class=infobox
|-
941.847

уредувања