Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ar:بحيرة لك عسل)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox lake
| lake_name = Асалско езеро<br>Lac Assal
941.847

уредувања