Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
*[[Архиерејски намесник]], [[Прота - ставрофор]] [[Маријан Радински]]
 
941.847

уредувања