Анри IV: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| align=right <!-- {{lts|Infobox_Monarc
}} this is 280 px wide --->
941.847

уредувања