Анегдота: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(+)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Анегдотата''' е мал хумористичен [[расказ]] во кој се раскажува за некоја смешна случка во животот на позната личност
{{Лит-никулец}}
941.847

уредувања