Разлика помеѓу преработките на „Анастасиј II“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Анастасиј II<br/>
941.847

уредувања