Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Geobox|Region
| name = Алто Парагвај
941.847

уредувања