Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Александар Прокопиев''' ([[Скопје]], [[1953]]) е македонски прозаист, есеист и поет.
 
941.847

уредувања