Разлика помеѓу преработките на „Акад“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Слика:Stele Naram Sim Louvre Sb4.jpg|right|220px]]
 
941.847

уредувања