Аеродром Хановер: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: zh:汉诺威-朗根哈根机场)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Airport frame}}
{{Airport title|име= Аеродром Хановер|локалноиме=Flughafen Hannover |локалноиме-р=Hannover Airport }}
941.847

уредувања