Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Виена“

Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Airport frame}}
{{Airport title|име= Аеродром Виена |локалноиме= Flughafen Wien-Schwechat |локалноиме-р= }}
941.847

уредувања