Аглутинативен јазик: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Tutce (разговор | придонеси)
Нема опис на уредувањето
с Бот додава Шаблон: Без извори
Ред 1:
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Внимание}}
{{Викифицирање}}
941.847

уредувања